Sakarya Eşini Çekici Dehşetinde Kaybeden Kadın Gözümün Önünde Paramparça Oldu

Sakarya’da, korna basma tartışması yaşadıktan sonra kendisini takip eden çekici sürücüsünün araçla üzerinden geçmesi sonucu feci şekilde ölen Fevzi Mumlu’nun ölümüne şahit olan eşi, dehşet anlarını anlattı. Sibel Mumlu, Çok kaçmaya çalıştık onlardan. Gözümün önünde paramparça oldu eşim, dur diyemedim dedi.

Çekici sürücüsü ile otomobil sürücüsü arasında korna basma tartışması ile başlayıp, yaklaşık 5 kilometre kovalamaca ile devam eden olayda çekicinin ezmesi sonucu ölen 38 yaşındaki Fevzi Mumlu’nun eşi Sibel Mumlu, eşinin gözleri önünde öldüğünü söyledi. Ölen eşiyle 2 yıl önce evlenen Sibel Mumlu, yaşadığı mutlu hayata bu korkunç olayla gölge düştüğünü ifade etti. Olayın eşiyle birlikte sahibi oldukları fırından çıktıkları sırada yol kenarında spin atan çekici grubuna korna basmalarıyla başladığını belirten acılı Sibel Mumlu, çok uğraştıklarını ancak saldırıdan kaçamadıklarını söyledi.

5 kişilik çekici grubunun kendilerini korna basıp selektör yaparak takip ettiğini ifade eden Sibel Mumlu, kovalamaca sonunda araçlarına çarpan çekicinin canice ezdiğini belirtti. Sibel Mumlu eşinin korna çalmasının ardından darp edildiğini ifade ederek, Çorbacının oraya yaklaştığımızda bir çekici geri geri geldi. Eşime korna çaldı, çalınca oradaki adamlar koştu. ‘Bizim keyfimizi ne bozuyorsunuz’ dediler. Eşim ‘Bizi görmezsiniz diye korna çaldım’ dedi. Geldiler hepsi koşup eşimi arabadan çıkardılar. Kapıya sıkıştırdılar, eşimi darp ettiler. ‘Yanımda eşim var eşim, sonra görüşürüz’ dedi diye konuştu.

Arkalarından çekicinin selektör yaparak geldiğini söyleyen Sibel Mumlu, Arkamızdan çekici selektör yaparak hızla geldi. Eşim ‘Düz yol burası gaza basayım, başımıza iş almayalım’ dedi. Sağdan soldan bizi sıkıştırmaya çalıştılar, çekici önümüzde kırdı. Eşim manevra yaptı çekicinin arka tarafından bir kere kurtulduk biz. Çekici arabası üstündeki ışıkları yaka yaka selektör yaparak takip ettiler bizi. Biz çok kaçmaya çalıştık, sonra yol kenarında bizi sıkıştırdılar. Bariyerlere doğru ittiler bizi, benim tarafımdan arabamıza vurdular. Eşim arabadan indi, çekici geri geri gelip eşime vurdu. Çekicinin üstüne düştü eşim, can havliyle koşarak önüne doğru gitti durdurmak için. Ama durmadı gözümün önünde ezdi, paramparça oldu, her yeri kırılmıştı dedi.

‘EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILSIN’

Sibel Mumlu tutuklanan çekici sürücüsü ve yanındaki 4 kişinin en ağır cezayla cezalandırılmasını isteyerek, şöyle dedi

Bir korna çalmayla insan hayatının bu kadar ucuz olduğunu yaşayınca öğreniyorsun. Jandarmayı aradım anlatmaya çalışıyorum kimse beni dinlemedi. Vaktinde gelmiş olsalardı zaten bu şekilde olmayabilirdi. Hiçbirinin salınmasını istemiyorum, hepsi bu olayda azmettiricidir. Diyecek o kadar çok şey var ki. Kimse canı yanmadıkça bunu anlayamaz. 5 kişilerdi, kendimi zor tutuyorum. Ailemiz zor ayakta duruyor. Eşim gencecikti, Allah kimseye yaşatmasın. 1 Mayıs 2016’da evlendik. Acısıyla tatlısıyla her şeyimizi beraber yaşıyorduk. Adalete güvenmek istiyorum ama insanlara hak ettiği ceza verilmiyor. Sonra etrafa bırakıyorlar, salıyorlar insanları. Salınmalarını da istemiyorum. Hepsinin içeride kalmasını istiyorum. En ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.